Červen 2012

Klavírní dům z desky a SOČ

25. června 2012 v 19:17 | Dragowlin | 
Přestože je krásně teploučko, drtivá většina lidí v mém okolí se už fláká (někteří už měsíc že???). Tak já s mučednickým výrazem uzavřela známky až dnes. Príma.

Co se tedy dělo, se mnou, mučednicí?
Zaprvé : SOČ Kutná hora. Aneb celostátko něčeho uplně cáklého ve společnosti ještě divnějších lidí než je pro mne obvyklé. Proč? Bavíte se s chemikem, matematikem, fyzikem, veterinářem, znalcem historie a umění o spermatu býka při úžasném obědě ve školní jídelně. Báječný. Nakonec Já a má prohrabaná hlína obsadila krásné 4. místo. Tímto chci ještě poblahopřát VS k 2. místu! BS za 3. místo! HM za 2. místo! Jste úžasní. A samozřejmě všem mým kamarádům a známým co zde byli a nebojácně se postavili porotě :)
Samozřejmě jsme jen nepřednášeli a nedělali hrozně chytré debaty o všem možném, ale taky proseděli hromadu pěněz na pivě (dlužíte mi stále lidi :) ! ), děsně se najezdili v autobuse mezi Čáslaví a Kutnou Horou a samozřejmě se hrozně nasmáli. Díky :)
Zadruhé: Přímo ze SOČ jsem vyrazila na TVnFJFI neboli česky Týden vědy na jaderné fyzice v Praze. Bezva! Jako obvykle všude hromady a hromady kluků (já nevím proč se sem nerve více holek, když tady nemusíte čekat na dámských WC ani sekundu! :D). Můj projekt byl zaměřen na srážky na LHC podexperimentem ALICE. Možná jste o tom slyšeli. Urychlovač částic, CERN, Higgsův boson, Švýcarsko bla bla :) My zkoumali srážky. Super to bylo. I když jen teoretika(ne nedali nám letenky do CERNU, ani malý urychlovač částic) i díky báječným lidem opět v našem týmu :) takže vřele doporučuji každému kdo má v sobě alespoň z části vědecké buňky. Když už nic všude je hromada hrozně príma kluků (lidí dobře... :D protože H. bude tento článek opravovat ... :) )

Zatřetí: Snažím se nevybourat nikde na dálnicích a pozemních komunikacích coby budoucí řidička. Ve čtvrtek skládám zkoušky (takže ted bych se měla učit z té otevřené učebnici co leží mezi mnou a noťasem :D).

Začtvrté: Můj malý nevlastní bráška měl křtiny a tak se opravdu slavilo... (i já ateista! Sice jsem nepožehnala, ale v podobě pusinky na čelo jsem mu popřála štěstí v životě :) ).

Zapáté: Plánuji s H. dovolenou ve Slovinsku. Nejdřív ale na to musím vydělat (Hurá...brigáda čeká...Já budu prosím v prádelně :) Pradlenka Madlenka...). Dále s H. a M. jedeme na fyz. tábor (to taky bude čobongo).

Zašesté: Sposta věcí do školy, ale tyhle kecy zná každý. Proto jsem přiložila sken mého závěrečného rysu do Dg, kdy jsem si navrhla dům/muzeum hudby. Rýpalové (že H.?) budou namítat, tže by to střecha nevydržela (nárazy vzduchu) ale co?! Je to jen návrh :) A byla jsem pochválena :) Cca 15 hodin práce přes noc (odjížděla jsme na soč a jaderku a muselo to být hotové ze čtvrtka na pátek) tedy... nespala jsem :)


... Musím se jít učit... Jinak ten řidičák (teorii) neudělám! :D Mějte se krásně protože Prázdniny(s velkým P) jsou za dveřmi ! ...