Květen 2012

Exlibris ilustrace

1. května 2012 v 13:08 | Dragowlin |  Tuš
Každý to znáte. Člověk půjčí knihu nějakému zámému, kdy si říká, že to 100% nezapomene komu. No a pak si za rok uvědomí, že neví komu to půjčil a nikdo se k vrácení nemá...

Po nenávratu mého milovaného BRISINGRA, PŘEBYTEČNÍ a spoustě dalších jsem si řekla dost!

A vytvořila jsem si své EXLIBRIS. Ptáte se cože? Pokud Exlibris neznáte, jsou to obrázky formátu A6 a menší, které se vlepují do knih. Je tam vaše jméno, a nějaký obrázek vás charakterizující. Takže když člověk otevře knihu, měl by vědět, že není jeho(poud teda NENÍ jeho :D )

Já miluji sovy, odmalička, dříve než byl Harry Potter, dříve než všichni začali nosit sovy kolem krku na řeťazech. Ano, tato natvrdlá, hříšně tvrdohlavá zvířata miluji. Koneckonců symbol moudrosti zcela sedí na charakter zvířete, že? :)
Potom strom. Možná to charakterizuje mou lásku k přírodě, možná mou prý galaktickou trpělivost. Ale rozhodně jsem ho tam chtěla.
Hvězdy. Co jiného než tyto hořící koule plynů visící na nitkách oblohy čekat od člověka milující fyziku a matiku, který chce jít studovat Astrofyziku? :D
Steampunk. Při vytváření jsem zjistila že máme další společnou věc s přítelem. Krása :)

Konečně pro mou maličkost supertruperskvělá zpráva. Na krajském kole SOČ jsem obhájila mou práci s domáckým pojmenováním Já a má prohrabaná hlína (autor názvu můj kamarád) a jedu společně se spolužákem mávajícím kolem sebe mečem Samuraje do celostátního kola do Kutné Hory! Juchů!

Krásný první máj lásky čas, hrdličin řval ku lásce hlas - NAZDAR !

Dragowlin