Říjen 2011

Ilustrace Madream world

27. října 2011 v 15:51 | Dragowlin |  Tuš
Zdravím všechny prázdnináře!

Konečně po dlouhé době nás propustili z ústavů a škol. Slavme! Veselme se!

Z popudu volného času a závanem můzy, která mě v poslední době obcházela nemalým obloukem, jsem do ruky vzala tuš a vytvořila jsem svou představu o mých nočních můrách do projektu ilustrace měsíce. Ha. Konečně jsem se zas k něčemu dokopala.

Podzimní listí a šály

19. října 2011 v 15:50 | Dragowlin |  Akvarel
Zdravim!

Stydím se. Opravdu se kaji nad tím, že jsem dokonce více jak měsíc nenapsala ani čárku. Opravdu závrženíhodné. Ale když je venku tak krásně, člověk by nejraději brouzdal spadaným listím v parku a přemýšlel jen o nesmrtelnosti chrousta.

Podzimní impresionistické pojetí parku. Ty šály... či šála má pro mne a H. své opodstatnění, ale je tajné :) Scaner si to zase ošéfoval po svém, tudíž barvy jsou... křiklavé? :) Má to být od tlumeně hnědé přes oranžovou až k rudé... :)
Ale pouze filozofovat a lítat hlavou v oblacích nejde. Zajímavé je, že přestože nejsem maturant, tak se neustále učím. Pořád a pořád. Před chvílí jsem se divila, že zítra nic nepíšeme! Zázrak! Popřípadě vypracovávám úkoly či dělám prezentace žeano. Moji milí kamarádi maturanti se zase flákají. Přeborník v tom všem je můj přítel H., u kterého mám pocit, že se učit vůbec nemusí a zvládá to vše levou zadní. Šťastlivec
Celý článek