Červen 2011

Láska růžového stromu, prázdnin a realistů kteří sní

30. června 2011 v 18:17 | Dragowlin |  Lomografie
Zdravim!
Třetí článek v měsíci a třetí nadpis článku začínaící Láska. No do třetice všeho dobrého a navíc když je ten poslední den měsíce že.

Asi jste si pravděpodobně všimli, že dnes začínají prázdniny. Asi.

Prázdniny začínaj už zase

vedro bude zas jak prase

bouřky budou do střech bít

a já budu leda ze sna výt

(pozn.red. - takto to vypadá že nemám ráda prázdniny, ale opak je pravdou)
Ja jsem ráno poslušně převzala ten cár papíru (kde byly pouze k mé vlastní spokojenosti jen dva druhy známek), zašla za prababičkou ukázat jí ho a předat obrázek, poseděla jsem v restauraci s kamarády, udělala jsem si oběd, projela jsem se na kole (při zpáteční cestě ode mně cca kilometr bouřila bouřka, takže moje tempo abych nezmokla až na kost bylo vražedné), byla na druhém loučení se školou, malovala jsem si, kronikařila jsem(třídní kronika), dívala jsem se na film...

A sem dnes vyřízená :)

Lomography film, ISO 400, Lomo LC-A
A za část peněz které jsem dostala od babiček za ten cár papíru jsem si koupila nový paklík lomofilmů abych měla na co fotit v DáŠveFiNorsku. Ha.

Pěkný začátek prázdnin přeje
Dragowlin

Láska květů třešní

29. června 2011 v 20:19 | Dragowlin |  Tuš
Zdravim!
Další ilustrace na téma lásky. Nevím jak dlouhoještě tato slina bude neodbytná :)

Třešně, myška a houpačka. Co z toho může vzejít :)

Miluju houpačky, kdekoliv kde je taková ta jednoduchá dřevěná houpačka, tak mě tam čekejte :) Jen takovým těm dětským se vyhýbám, nejsem Kazisvět III. :)

Dnešní návštěva Kroměříže byla v duchu Podzámecké zahrady kde bylo navýsost příjemně. Lehký vánek, lavička... co víc si přát.

Teď mi náše fenka vlezla pod stůl a olizuje moje akvarelové papíry. Bezva :)

Jinak jsem šťastná jak blecha, protože konečně mám zkrácené mé nové šaty takže o ně nebudu zakopávat a taky jsem sehnala dvě knihy o focení na kinofilm na burze v knihovně za 2 Kč :) Navíc je zítra vysvědčení (překvápko!), v sobotu bude u nás v Holešově Drásal (bikemaraton) tak budu fandit. Taky už mám vybrané téma na mou SOČ... Prostě krásné prázdniny všem! :)

Vaše Dragowlin


Láska nad Prahou

28. června 2011 v 20:55 | Dragowlin |  Tuš
Zdravim!
Dnešní ilustrace přímo ze srdce :)
Červen uběhl jako voda, testy, zkoušky a nervy pěkně odpluly do záhrobí nejméně na dva měsíce. Proto mě chytla po tak dlohé době, kdy mi čas vyplňovaly jen náklaďáky učebnic a poznámek, umělecká slina.

Já si připravuji poznámky a zajímavosti do severských zemí spolu s plánem kešek, hodně čtu, jezdím na výlety a ve škole se nechutně flákám. Dnes jsme třeba viděli horor. Pro mě nejlepší možnost fakt. "sarkasmus". Horory plné krve mi nevadí, ale takový ty psychologický šílenosti Jako Mrtvolné ticho, nebo Silent Hill... A nejlepe když ti kamarádi uprostřed mrtvolného ticha šahne na rameno... Aaaa!
Vlastně horor jsme viděla vždy jen na nějakém výletě s třídou... :)


Nedávno jsme byla doma nemocná a přikázáno ležet v posteli. Teorie velkého třesku je sice úžasná, ale poslední díl byl dodívaný teprve nedávno. A další oblíbené seriály rovněž. Takže mě napadlo mrknout se po anime. Vždy jsem měla v oblibě manga styl, takže jsem začala hledat něco pro mě- Komedie, bishonci, romantika... Vylezly mi pro mě dnes zamilované - Special A, Ouran High School, La corda D´oro...

Vaše Dragowlin