Leden 2011

Ručně šitý medvěd Paris I.

31. ledna 2011 v 18:48 | Dragowlin |  Posteloví huňáči
Tentokrát ušitý medvěd pro určenou osobu- mého dědečka. Měl 65. narozeniny, takže dostal takového Vintage medvěda. Bez ozdob a výšivek :) je nejmenší ze všech mnou ušitých medvědů- je poloviční, jak Kličenkovílus Bílus. Tedy cca 13 cm vysoký když sedí :) Má velice milý a rošťácký výraz :)

Teddy bear

Ručně šitý medvěd Angelus Versionus

28. ledna 2011 v 18:22 | Dragowlin |  Posteloví huňáči
Zdravím.

Tentokrát jsem měla velkou chuť udělat něco fakt propracovaného. A co je náročnější na čas než vyšívání a poté přišívání korálků? Tak vznikl můj nový mevěd Angelus Versionus ( za latinského Angelus=anděl, Version=korále)  

Je to usměvavý lední medvěd. Jeho posláním je chránění lásky a přání lidí. Miluje usměvy a lidi co věří ve své sny.Je asi cca 25 cm vysoký, když sedí.

Angel Teddy bear

Ručně šitý medvěd Vřesovník čokoládový

15. ledna 2011 v 20:15 | Dragowlin |  Posteloví huňáči
I když jsme měli poslední týdny ve škole pořádný zápřeh já po večerech šila mého prvního medvěda na fler.cz. Opravdu jsem si s ním vyhrála, což doufám jde i poznat :)

Opět je to pubertální medvěd. Miluje mlsání čokolády, fialově zbarvené lány vřesu a spánek :)

Můj účet na Fler.cz kdyby chtěl někdo medvěda :)

Už mám vymyšleného nového na jedny narozeniny pro někho koho si opravdu cením. Ale neprozradím, protože kdyby se to dozvěděl/a, tak to nebude překvapení :)

Teddy bear

Pádlo na Cam

11. ledna 2011 v 16:40 | Dragowlin |  Lomografie
Když krásní španělé veslují, 
Dragowlin fotí pádlo :)

V této fotce z cambridgského puntingu zcelá náhodně figuruje pádlo a ne španělé :)

Dodělává se první medvěd na Fler.cz. Včera jsem po škole sháněla v našem zaprděným městečku hořčičné semínko, popřípadě proso, duté vlákno, různé bavlnky, nitě, sametky... Sem si připadala jak blbec, když jsem domů táhla přes náměstí velký pytel s dutým vláknem (vycpávka medvědů). 
Boat Cambridge Cam puntting

Dračí lomodech

9. ledna 2011 v 15:27 | Dragowlin |  Lomografie
Hlavní město slovinsko Ljubljana má na znaku Draka. I jeden z hlavních mostů přes řeku Ljubljanicu stráží krásní draci:)

Netuším, proč je obloha zelená, ale celá fotka chytla poněkud zelenější nádech :) I když jsem necrossovala(kéž bych mohla). Cross je vyvolání diapozitivního filmu ve vývojce pro negativní filmy -> šílené barvy :)

 Jinak jsem si založila účet na Fler.cz. Už se šije nový medvěd- tentokrát to bude hnědý Levander :)

U nás na Moravě je stále hnusně. Celý víkend prší, aspoň mi to není líto, že jsem doma a učím se na pololetky.  Druhá fotka je mé nové staré LC-A. Pár fotek na něm už mám, takže až vysvitne sluníčko dofotim, vyvolám :)
Dragon Ljublana
LC-A lomo

Lodní vlaječky v Irsku

2. ledna 2011 v 15:05 | Dragowlin |  Lomografie
Na této fotce film krásně zachytil barvy oblohy a těch vlaječek na lodi. Tehdy jsme přeplouvali řeku, abychom se dostali na ostrov se zříceninou kláštěra. Bylo tam krásně a já tehdy jako malá válala sudy v té nejkrásněji zelené zdravé trávě, co jsem kdy viděla s Míšou :) 

Míša byl se mnou jediný, komu bylo pod čtyřicet :) Bylo nám dohromady 28 :) Skvěle jsme se bavili, blbli, závodili :) Bez něj by tam byla nuda :) Ještě teď mám v živé paměti, jak jsme v královském hřebčíně v Dublinu skákali z kamene na kámen v řece v Japonské zahradě :) Až pak jsme zjistili že to má hloubku dva metry a je tam zakázané chodit :)
Ireland loď

Ručně šitý medvěd Myrthouš zelený

1. ledna 2011 v 14:12 | Dragowlin |  Posteloví huňáči
Dlouho jsem přemýšlela, jakou bude mít osobnost tento malý medvěd. Chybí mi zelená barva, protože vše je překryto bílou, takže jsem udělala svého malého chlupáčka Myrthouše zeleného.


Je to pubertální medvěd, co má rád kytaru, zelenou barvu a voňavou Myrthu, co mi roste na stole.

 Má ručně vyšité lístky na tlakách, vyšité lístky na hlavě a pečlivě vybranou mašli :)

NAkonec jediný dotaz: Co byste řekli, na to, že bych si zařídila účt na fler.cz?  Myslíte, že by si někdo takového medvěda koupil? 
Teddy bear