Prosinec 2010

Sněhulák a Ťapka

31. prosince 2010 v 20:42 | Dragowlin | 
Ťapka a můj sněhulák (z velice nekvalitního sněhu, ze kterého nejde nic vytvořit) přeji krásný rok 2011, splněné sny, zdraví spoustu skutečných přátel a lásku :) 

Doufají, že i nadále vydrží jejich majitelce úsměv na rtech a bude zdárně pokračovat v tvoření čehokoliv a focení kohokoliv kdykoliv :)

Pour Feliciter

Vaše Dragowlin 

dog
Snowman

Seděla labuť na Bledu

31. prosince 2010 v 12:27 | Dragowlin |  Lomografie
Mé zamilované místo Slovinska jsme měla možnost vyfotit tento podzim. Myslím, že když se řekne Slovinsko mnoho lidí si vybaví toto krásné jezero s ostrovním kostelíkem, který plní přání (fakt!) a impozantním hradem Bled (v pozadí) na dosti děsivé skále.

 Tato labuť vyskočila na jeden malý kámen a začala si čistit peří. Mě to nedalo a skočila jsem na takový betonový rantlík do vody. moc pohybu nedával (10cm :). A labuť se ne a ne pohnout směrem ke mně. Asi po 10 minutách přemlouvání, čabrání do vody a různých kjklů se otočila :) 
Labuť Bled Slovinsko
Jinak k tomu přání- Jako čtyřletá jsem si na Bledu přála moc prstýnků. Zazvonila jsem na zvon a když jsme přijeli domů, tak babička mi z Hostýna přivezla 20 prstýnků:) Že by náhoda? 

Dýchnutí analogového podzimu

30. prosince 2010 v 12:29 | Dragowlin |  Lomografie
Podzim je mé nejoblíbenější období. Barvy všude kolem, sem tam prší, listí padá 


Možná taky proto jsem na konci léta a na podzim vyfotila dva a půl filmu :)

 Toto je jedna z nejpovedenějších fotek, co jsem vyfotila na Dianě Mini. Je příjemně zaostřená a krásně zachycuje páru přírodního teplého pramene, co vyvěrá u Čateže. 
Lake Slovinsko Čatež
K Vánocům jsem dostala krásný foťák lomo LA-C, původní se starou ruskou čočkou :) 

Valašské Keškobranní

29. prosince 2010 v 13:21 | Dragowlin |  Nejlepší keše
18 hodin v lesích.
Ušlo se 50 km.
Beskydy.
Event. 

Sepsání zážitků, jak se lovil Valašský Klobouk


geoart.blog.cz

 Jako tým jsme se neznali. Stonefish, Interkam, Damian.cz a já, berusenka. Proto jsem byla překvapená, jak příjemná skupina lidí se sešla v 24:00 na jednom z Hostýnských kopců-Troják. Čekal nás závod, čítající 45 keší, trvající od 00:00 do 18:00.

Příšera z vypínače v novém pokoji

21. prosince 2010 v 16:32 | Dragowlin |  Různé techniky
Takovou odmlku jsem si ještě v historii tohoto blogu nedala. Ale dělo se toho víc než dost, a tak mám pro sebe omluvu.

1) Konečně se mi přestěhoval a opravil pokoj. Celé stěny jsme oškrabali, napenetrovali a nakonec namalovali. To samé se stropem, který padal. Trvalo to asi 3 týdny, než to bylo hotové a ani teď to ještě všechno není. Stále mi chybí pruhovaná stěna- bílá, modrá, bílá modrá, modrá... :D Barvy by byly, ale čas ne. Taky mi chybí kobereček, část záclon (normální bílé plátno z ikea) a lustr, který sem si speciálně usmyslela- takové chmýří z ikea. Ve volných chvílích mezi školou, tanečními a kroužky jsem to různě uklízela, přenášela z našeho bývalého pokoje se segrou. A taky jsem si na kousek zdi, kde jsou jen vsazeny dveře namalovala příšeru. Je Přisátá botama na vypínači a v nosi, když rozsvěcím na mě vždycky bafne. Ha :) Gratulujte mi! Mám po 17 letech sama pro sebe pokoj ! :D 

bubák na zeď