Jak jsme si brali na výlet plavací kruh

9. června 2010 v 22:02 | Dragowlin | 
Když nám vítězně mučedníci oznámili, že pojedem příští týden na výlety, tak jsme byli nadšení. Ale začalo jak na samotě u lesa: Chčije a chčije... I přesto jsme vyzbrojení nafukovacími kruhy vyrazili natěšení na nádraží. Z Holešova odjíždělo asi 40 z nás, což stačilo na dvě hromadné jízdenky.

Pověřené osoby nakoupily lístky a začala směnárna jak v kasínu. Totiž dostat z každýho 68.50 není nic snadnýho. Ale za 10 minut se vše uklidnilo. Náš vyhlášený biologář (říkáme mu mistr G.), který se celou tu dobu opíral o zeď a pobaveně se na nás díval, se najednou postavil a oznámil nám, že se nikam nejede. Sice jsme v to doufali, protože do Rožnova bychom se mohli dostat, ale zpět, když se bečva vylévala? Takže nastalo vracení peněz. Ale naštvané výrazy mých spolužáků jsou nezapomenutelné. Alespoň se budem dívat na film, mysleli si všichni.

OMYL

geoart.blog.cz


Všichni ne. Mr.G si usmyslel, že pár lidí vytáhne ven na procházku městem(lilo) podívat se k Rusavě(zima jak na Sibiři) a zopakovat si historii(mohli jsme si koupit přímo učebnici biologie a dějepisu). Samozřejmě že vybral známé rozvraceče hodin a jiné pobuřovatele. Teda Lucku(ta šla povinně) Sexybejka (kdyby nešel, nebyl by to Mr.G), Ivet(tu si pravděpodobně spletl s Fuitíkem, i když je fuitík dvakrát větší) a mě(já chuděra ho vždycky vytočím klidnou otázkou, na kterou nedokáže odpovědět).

První vyprávění cca 20 minut na dešti a v té zimě proběhlo před dveřma školy. Posunutí o 10 -12 kroků a další zastávka (ty kroky jsme počítali). Tímhle tempem jsme obešli jednu ulici.

Celí promrzlí, nacucaní vodou, hladoví a naštvaní jsme se vrátili do vyhřáté třídy za ostatními k filmu. Ti se nám vysmáli :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 V. V. | Web | 9. června 2010 v 22:40 | Reagovat

nechtěla bych :-D  :-x chudáci :-)

2 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 10. června 2010 v 8:28 | Reagovat

To už se ve škole vyučuje otužování?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama