Vranovské kamuflování a lezení strží

24. září 2009 v 14:22 | Dragowlin |  Nejlepší keše
Minulé prázdniny, asi měsíc po registraci na Geocaching, jsme jeli s Miklíšťaty na autokemping po Česku. První zastávka byla na Vranově. Pětiparta dětí a jeden dospělý je opravdu podivná partie, ještě, když jedou velkým červeným tranzitem.
Na vranově v kempu je velmi draho - z tohoto poznatku jsme usoudili, že by bylo velmi vhodné oblafnout lidi z kasy:D. Tři z nás si vlezli do zadní části, mezi polštáře. A jen taťka, má sestřenice a já jsme zůstali sedět na sedadlech. Zaplatili jsme polovic :D Vranov byl poněkud zelený, ale člověku je to jedno, když se dobře( přímo úžasně:D) baví.


Poslední den jsem navrhla "menší" procházku k nejbližší keši. Nejkrásnější hák, ale byl v tom, že mohlo vyjít jen tolik členů, kolik mělo vstupenky:D A my měli jen 3. Dopoledne jsme hledali únikovou cestu pro 5 dětí. Podařilo se :D U plotu, tam až kde sahá do vody se dá oplavat a vyjít z areálu:D

Celí mokří, jen v plavkách jsme se dali cestou.

Když jsme přišli pod kopec mírně jsme se zděsili. Při lezení ostružiním a kdejakou havětí jsme zjistili, že zděšení bylo nejen oprávněné, ale poněkud nedosti veliké od horší skutečnosti.

Asi v půli kopce, opravdu unavení, s podranýma nohama a jen nakresleným papírem v ruce a jednou mizerně (fialovo-zeleně, protože tiskárně došla barva) vytisklou fotografií z místa keše, jsme se skoro vzdali. Ale podle drátů el. vedení na fotografii jsme poznali, že ještě pár metrů výš a bude přibližně u cíle.

O těch "pár metrů výš" jsme objevili stezku, která vedla vodorovně přes kopec. Ta nás dovedla až ke keši.

Zpátky po cestě, která nám připadala po změně z džungle, jako zbrusunová asfaltovka jsme došli pohodlně pod kopec bez jediného nového šrámu. Chjo... :D
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 sonuss sonuss | 6. ledna 2010 v 20:58 | Reagovat

krutíí :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama