Polehávání v kempu, alias jakou bichli si vzít, aby nebyla nuda

8. srpna 2009 v 19:31 | Dragowlin |  Já a zažloutlý stánky
Když prší, bazén je zavřený, a člověk by ani kočku( má na psy ulítlá sestra mě to donutila změnit) nevyhnal před ten stan. Je dobré si vzít něco, aby člověk nezačal být z toho zkaženého léta protivný jak Protiva z Harryho Pottera. Má mnoho věcí na výběr. Může si vzít, jako většina stanařů ve vyzrálých letech jak víno(řekněme už dobře uleželé až archivní víno ) sebou sposty křížovek( sudoku né nad tím se musí moc přemýšlet!), nebo si koupit v jediné trafice ve městě, vzdálené dva kilometry od kempu časopis(komu by se v tom počasí chtělo viď?) anebo knihu.

Většina čtenářů tohoto článku právě asi přepla na jiný blog, protože v nich slovo kniha vzbuzuje téměř odpor. Ale já sem rozený knihomol( no jo ne... ale díky Rowlinhové a její sérii HP sem začala ve 2. třídě pořádně číst- něco jiného než MÁMA MELE MASO... PS: Row. by měla radost :D).

Takže vy, co jste ve stále sejných vodách internetových jak já si můžete vzít knihu.

Já to třeba neudělala- naco?!, dyť předpovídali že bude hezky a já vždycky beru bichličku(sebetlustší na tom nezáleží...) a nikdy ji neužiju, jen potom je můj kufr nejtěžší...Ale tentokrát mě počasí doběhlo a já nejednou neměla co dělat.

Ale mé archivní víno knihu vzalo a když luštilo své oblíbené křížovky já si ji s dovolením zapůjčila.
Byla to kniha do nepohody, přesně pro tuto chvíli. Díky humoru mě vlastnímu se mi knížka zalíbila a dočetla jsem ji ještě ten deštivý den. Byla to: Jak skočit na špěk.
Fraška o bulvárním novináři a zpěvačce Rákoskové na dějišti milionářského klubu mě velmi mile překvapil a pobavil. Doporučuji!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kitty Kitty | Web | 8. srpna 2009 v 20:03 | Reagovat

Se mnou z knížkou, s dobrou knížkou, která mě baví, není k vydržení nikde, tedy ani pod stanem. Vzala jsem si s sebou Harryho Pottera a Relikvie smrti, protože jsem si to nedávno koupila a ještě nečetla. Četla jsem každou volnou chvíli, po tmě jsem si kazila oči a konec, to už jsem nevydržela, i za jízdy v autě, ikdyž se mi pak dělá špatně. A jak to dopadlo? Špatně. V den, kdy jsem dočetla, se to večer zatáhlo a praky se protrhly. Vypustily na zem spoooustu vody a já? Já jsem neměla, co číst. Nikdo jiný s sebou knihu neměl.

2 Dragowlin Dragowlin | Web | 8. srpna 2009 v 20:14 | Reagovat

To jsme na tom stejně, já četla fénixův řád cestou do Slovinska 8 hodin, na nikoho nemluvila, nejedla, sem tam se napila, nebylo se mnou ik vydržení. :D
Rok předtím s Rragonem tam a z eldestem ze Slovinska.. :D Vždy stejný příběh:D
To ti nezávidím
PS: To kazení očí do rána- Relikvie smrti jsme četa sem tam několik dní, ale nyvdržela jsme to ze soboty na neděli v noci jsme přečetla shrbená pod dekou třičtvrtiny knihy... :DA celá šťastná ulehla kolem 5 ráno k spánku :D

3 sonuss sonuss | 7. ledna 2010 v 17:57 | Reagovat

ja tiež ilujem čítenie prečítala om všetky knihy v mojej knižnici (je ich dosť) aj dvakrát ale keď nám učitelia v škole dajú povinné čítanie tak je zle - mna proste tie blbé knihy tipu verne, alebo vinnetou nebavia

ale harry poter veeelmi :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama