Pití vína,tyrolské keše a zácpy

27. srpna 2009 v 18:02 | Dragowlin |  Geovýlety
Dostala jsem nabídku na výlet na několik dní do Itálie- lépe řečeno spíš do jižního Tyrolska.
S nadšením jsme kývla a další den se jelo. Cesta byla zdlouhavá. Před Mnichovem jsme poslouchali rádio a i přes svou začátečnickou němčinu jsme rychle pochopila, že dálnice na které se řítíme 180km/h je ani ne kiklometr na 50 km zacpaná! Děs, který se do nás vlil nás popohnal k činu. Rychlé zapnutí auto-gps, mapa a už se vymýšlela nová trasa. Jen taka tak jsme odbočili na správném odjezdu.

Při přejíždění Německo-rakouských alp jsme viděli krásný Zugspitze(nejvyšší hora Německa) a pár nádherných čirých horských jezer.
Když jsme se v 7 hodi večer dokodrcali do hotelu byli jsme příjemně unavení z cesty.
První láhev vína se odšpuntovala a začala degustace.

Toto trvalo 3 dny.

Pití všemožných odrůd vína, jídlo, bazén, pití, bazén, procházka, jídlo, bazén, spánek :D

Byli jsme na spoustu krásných místech, kde jsme později na internetu viděla keše, kolem kterých jsme šli :( Protože to byla nenaplánovaná cesta a my nevěděli kam pojedeme.

V den odjezdu jsme našla svou první, a jak tak vidím na hodně dlouhou dobu i poslední Italskou keš. Velká, hezká- co víc si přát :D

Cestou zpátky se nám kolony ale už nevyhnuly. V Insbrucku čekání 1,5h a někde na Vysočině čekání skoro stejně dlouhé. Jen to byl torchu rozdíl stát v totálně zacpané čtyřproudové dálnici a popojíždět místo 180. V česku z chabých dvou pruhů na jeden... Ty němce tady musí z toho klepat pepka...:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cracatit cracatit | Web | 28. srpna 2009 v 17:26 | Reagovat

Jo jo, to se stane hned taková zácpa. Stačí malá bouračka na D1, Němci a Rakušáci z našich silnic musí být nadšení DD. Jinak ses musela mít fakt nádherně. Trochu ti to závidím.

2 Kestler Kestler | Web | 30. srpna 2009 v 13:20 | Reagovat

Nebo o ní i víš a díváš se, jak nad tebou visí a ty nemáš šanci ji z toho stromu dostat =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama